top of page

FACILITY MANAGEMENT

Strategicky řídíme provoz a údržbu technologických zařízení. Poskytujeme servis, monitoring a havarijní služby. Dohlížíme na celkový chod firmy, včetně vedení klíčového hospodářství.

Naši facility manažeři jsou nejen řídící pracovníci, ale především strategičtí vizionáři, kteří mají silný vliv na efektivitu vašeho podnikání. Tvoříme inovativní strategie facility managementu, od rozpracování taktických zadání až po pečlivý výběr externích partnerů a důkladnou kontrolu jejich práce.

Hlavní náplň služeb Facility managera:

  • Provoz, údržba a servis technologických zařízení: komplexní a pravidelná údržba technických objektů a zařízení.

  • Záruční a pozáruční servis: jsme vyjednávací experti, kteří vás zastoupí při jednáních s třetími stranami a pomohou vyřešit reklamace či servis pro vaši maximální spokojenost.

  • Revize, odborné technické prohlídky: klasické i nadstandardní revize nad rámec platných vyhlášek a norem, které posunou vaše podnikání dopředu.

  • Dálkový monitoring: náš tým nejen vzdáleně kontroluje, ale i buduje systém propojení objektů s moderními měřicími a regulačními systémy a odhaluje potenciální problémy dříve, než stihnou způsobit větší škody.

  • Nepřetržitá havarijní služba: odstraňujeme vzniklé závady, a především zavádíme preventivní opatření pro ochranu vašeho majetku před škodami. 

 

Kontaktujte nás a pojďme společně budovat ve vaší firmě prostředí, kde jdou efektivita a inovace ruku v ruce a posouvají vaše podnikání na novou úroveň. 

bottom of page