top of page

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S POUŽITÍM KLH PANELŮ

HORNÍ BEČVA

12/2020 – 12/2021

První zkušenosti s technologií CLT jsme získali právě během této realizace rodinného domu s garáží. Společnost KLH nám dodala špičkové panely, které jsme byli schopni zpracovat a postavit na základové desky, včetně střešní konstrukce krovu, za necelých 10 dní.


Dispozice je řešena jako 4+kk. Podlahová plocha rodinného domu je 200 m2, přičemž celý prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou je propojen s úžasnou galerií prostupující do 2. podlaží. V této nádherně otevřené části domu, plném světla a zároveň dokonalé akustiky, mohou noví majitelé společně trávit podstatnou část dne, a přitom má každý možnost využít svůj osobní prostor.


Otevřenou částí až po střechu disponuje také vstup domu. V tomto vzdušném prostoru vyniká mohutná, ale zároveň velice subtilní ocelová konstrukce schodiště. Koupelny jsou obloženy velkoformátovými obklady v kombinaci s holandskými polyuretanovými stěrkami na podlahách, které jsme použili také v dalších prostorách domu.


V budově se prolíná maximální funkčnost s ohledem na kvalitu a design. Úžasně klidné prostředí residence a dokonale promyšleného domu.

Ve spolupráci s:

Fotodokumentace realizace

bottom of page